Motorola moto e15 16,9 cm (6.67") Dual SIM Android 14 Go edition 4G USB typu C 2 GB 64 GB 5200 mAh Modrá
Kód: TKOMOTSZA0444
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Motorola moto e15 16,9 cm (6.67") Dual SIM Android 14 Go edition 4G USB typu C 2 GB 64 GB 5200 mAh Modrá| Architektura profesoru | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Typ procesoru | MediaTek |
| Takt procesoru | 2 GHz |
| Model procesoru | Helio G81 Extreme |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvenční pásmo | Penta pásmo |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Standardy 3G | WCDMA |
| NFC | Ne |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Standardy GSM (2G) | GSM |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Standardy 4G | LTE |
| Bluetooth | Ano |
| Standard 5G | Nepodporovaný |
| Virtuální paměť RAM (max.) | 6 GB |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1 TB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 64 GB |
| Typ paměti RAM | LPDDR4X |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Kapacita paměti RAM | 2 GB |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 18 W |
| Ochranné funkce | Vodoodpudivé přípravky |
| Barva | Modrá |
| Základní materiál | Umělá kůže, Plast |
| Hloubka | 8,17 mm |
| Výška | 165,7 mm |
| Hmotnost | 188,8 g |
| Hmotnost včetně balení | 330 g |
| Hloubka balení | 33,5 mm |
| Šířka balení | 94,8 mm |
| Výška balení | 177,8 mm |
| Šířka | 76 mm |
| Typ vyzvánění | MP3 |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Poskytovaný operační systém | Android 14 Go edition |
| Virtuální asistent | Google Assistant |
| Platforma | Android |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 2.0 |
| USB port | Ano |
| Hlasitý odposlech | Ano |
| Videohovor | Ano |
| Vibrační vyzvánění | Ano |
| Rozpoznávání obličejů | Ano |
| Hlasové příkazy | Ano |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
| Chytrá kontrola | Ano |
| Grafická karta | Mali-G52 MC2 |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Nativní poměr stran | 20:9 |
| Max. jas displeje (venkovní) | 1000 cd/m² |
| Hloubka barev | 8 bit |
| Poměr obrazovky k tělu | 85,29% |
| Jas displeje | 800 cd/m² |
| Typ skla displeje | Corning Glass |
| Rozlišení displeje | 1604 x 720 px |
| Maximální rychlost obnovy | 90 Hz |
| Typ panelu | LCD |
| Verze Gorilla Glass | Gorilla Glass 3 |
| Úhlopříčka displeje | 16,9 cm (6.67") |
| Hustota pixelů | 263 ppi |
| Režim kamery s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) | Ano |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| Rozlišení přední kamery | 8 MP |
| 3D zadní kamera | Ne |
| Číslo apertury zadní kamery | 2,2 |
| Časosběrný režim | Ano |
| Detekce obličeje | Ano |
| Rozlišení zadní kamery | 32 MP |
| Samospoušť | Ano |
| Číslo apertury přední kamery | 2,05 |
| 3D hloubka přední kamery | Ne |
| Režim portrétu | Ano |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1920x1080@30fps, 1280x720@30fps |
| Typ blesku | LED |
| Rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Velikost pixelů zadní kamery (technologie Quad Pixel) | 1,28 µm |
| Režimy nahrávání videa | 1080p, 720p |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Blesk přední kamery | Ne |
| Kapacita baterie | 5200 mAh |
| Ochranné pouzdro | Ne |
| AC adaptér | Ne |
| Počet mikrofonů | 1 |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Reproduktory | Stereo |
| FM rádio | Ano |
| GPS | Ano |
| Funkce Assisted GPS (A-GPS) | Ano |
| LTE Positioning Protocol (LPP) | Ano |
| Secure User Plane Location (SUPL) | Ano |
| Galileo | Ano |
| GLONASS | Ano |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům | B |
| Výdrž baterie na cyklus | 4106 min |
| Třída opravitelnosti | B |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP54 |
| Výdrž baterie v cyklech | 1000 |
| Akcelerometr | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Snímač gest | Ano |
| Senzor přiblížení | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.335 kg |
| EAN vonalkód: | 840023291791 |
| Professzor építészete: | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Processzor típusa: | MediaTek |
| Processzor órajelsebessége: | 2 GHz |
| Processzor modell: | Helio G81 Extreme |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Frekvenciasáv: | Penta zenekar |
| Mobilhálózat-generáció: | 4G |
| 3G szabványok: | WCDMA |
| NFC: | Nem |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| GSM (2G) szabványok: | GSM |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| 4G szabványok: | LTE |
| Bluetooth: | Igen |
| 5G szabvány: | Nem támogatott |
| Virtuális RAM (max.): | 6 GB |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 1 TB |
| Belső tárolókapacitás: | 64 GB |
| RAM típus: | LPDDR4X |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| RAM-kapacitás: | 2 GB |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 18 W |
| Védő funkciók: | Vízlepergető anyagok |
| Szín: | Kék |
| Alapanyag: | Műbőr, Műanyag |
| Mélység: | 8,17 mm |
| Magasság: | 165,7 mm |
| Súly: | 188,8 g |
| Súly csomagolással együtt: | 330 g |
| Csomagolási mélység: | 33,5 mm |
| Csomag szélessége: | 94,8 mm |
| Csomag magassága: | 177,8 mm |
| Szélesség: | 76 mm |
| Gyűrű típusa: | MP3 |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 14 Go kiadás |
| Virtuális asszisztens: | Google Asszisztens |
| Platform: | Android |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | 3,5 mm |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| USB-port: | Igen |
| Hangos hallgatás: | Igen |
| Videohívás: | Igen |
| Rezgő csengőhang: | Igen |
| Arcfelismerés: | Igen |
| Hangutasítások: | Igen |
| Vezeték nélküli töltés: | Nem |
| Intelligens vezérlés: | Igen |
| Grafikus kártya: | Mali-G52 MC2 |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Natív képarány: | 20:9 |
| Max. kijelző fényerő (kültéri): | 1000 cd/m² |
| Színmélység: | 8 bit |
| Képernyő-test arány: | 85,29% |
| Kijelző fényereje: | 800 cd/m² |
| Kijelző üveg típusa: | Corning Glass |
| Kijelző felbontása: | 1604 x 720 képpont |
| Maximális felépülési sebesség: | 90 Hz |
| Panel típusa: | LCD |
| Gorilla Glass verzió: | Gorilla Glass 3 |
| Kijelző átlója: | 16,9 cm (6,67") |
| Pixelsűrűség: | 263ppi |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) kameramód: | Igen |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 30 képkocka/másodperc |
| Előlapi kamera felbontása: | 8MP |
| 3D hátlapi kamera: | Nem |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 2.2 |
| Gyorsított felvétel mód: | Igen |
| Hátsó kamera felbontása: | 32MP |
| Önkioldó: | Igen |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2.05 |
| 3D mélységérzékelős előlapi kamera: | Nem |
| Portré mód: | Igen |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 1920x1080@30fps, 1280x720@30fps |
| Vaku típusa: | JÉG |
| Videó felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Hátlapi kamera pixelmérete (Quad Pixel technológia): | 1,28 µm |
| Videofelvételi módok: | 1080p, 720p |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Hátsó kamera típusa: | Egy kamera |
| Előlapi kamera vakuja: | Nem |
| Akkumulátor kapacitása: | 5200mAh |
| Védőtok: | Nem |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Mikrofonok száma: | 1 |
| Hangrendszer: | Dolby Atmos |
| Hangszórók: | Sztereó |
| FM-rádió: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Asszisztált GPS (A-GPS) funkció: | Igen |
| LTE pozicionálási protokoll (LPP): | Igen |
| Biztonságos felhasználói síkbeli helymeghatározás (SUPL): | Igen |
| Galilei: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| Energiahatékonysági osztály: | ÉS |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | B. |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | |
| Javíthatósági osztály: | B. |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP54 |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1000 |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Gesztusérzékelő: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

