Marioinex "kockák" építőkészlet, 33 darab pasztell színekben
Kód: KLOMNEKON0043
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Marioinex "kockák" építőkészlet, 33 darab pasztell színekben| Szín | Sokszínű |
| Darabszám | 33 darab |
| Ajánlott nem | Fiú/lány |
| Ajánlott minimális életkor | 2 év(ek) |
| Csomag szélessége | 800 mm |
| Csomagolási mélység | 510 mm |
| Csomag magassága | 350 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Használati utasítás | Igen |
| Figyelmeztetés | Tűztől távol tartandó., 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas - a kis alkatrészek fulladásveszélyt okozhatnak., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Constructive |
|---|---|
| Súly: | 12.78 kg |
| EAN vonalkód: | 5903033905838 |
| Szín: | Sokszínű |
| Darabszám: | 33 darab |
| Ajánlott nem: | Fiú/lány |
| Ajánlott minimális életkor: | 2 év(ek) |
| Csomag szélessége: | 800 mm |
| Csomagolási mélység: | 510 mm |
| Csomag magassága: | 350 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Használati utasítás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Tűztől távol tárolandó., 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas - az apró alkatrészek fulladásveszélyt okozhatnak., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

