Marioinex "Junior Bricks" építőkészlet, 110 darabos
Kód: KLOMNEKON0045
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Marioinex "Junior Bricks" építőkészlet, 110 darabos| Szín | Sokszínű |
| Ajánlott minimális életkor | 1 év/évek |
| Darabszám | 110 darab |
| Ajánlott nem | Fiú/lány |
| Csomagolási mélység | 300 mm |
| Csomagolás típusa | Fóliazacskó |
| Csomag magassága | 600 mm |
| Csomag szélessége | 300 mm |
| Figyelmeztetés | Tűztől távol tartandó., 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas - a kis alkatrészek fulladásveszélyt okozhatnak., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Constructive |
|---|---|
| Súly: | 3.473 kg |
| EAN vonalkód: | 5903033901724 |
| Szín: | Sokszínű |
| Ajánlott minimális életkor: | 1 év/évek |
| Darabszám: | 110 darab |
| Ajánlott nem: | Fiú/lány |
| Csomagolási mélység: | 300 mm |
| Csomagolás típusa: | Fóliazacskó |
| Csomag magassága: | 600 mm |
| Csomag szélessége: | 300 mm |
| Figyelmeztetés: | Tűztől távol tárolandó., 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas - az apró alkatrészek fulladásveszélyt okozhatnak., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

