LIGHT4ME Multiphase - UV LED multiefekt
Kód: OSCL4MEDY0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LIGHT4ME Multiphase - UV LED multiefekt| Vstup DMX | 1 |
| DMX výstup | 1 |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP20 |
| Typ produktu | LED osvětlení |
| Spotřeba elektrické energie | 60 W |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 1,8 kg |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Šířka | 210 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Obsah balení | Napájecí kabel, Montážní držák x 1 |
| Stroboskopy | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Disco effects |
|---|---|
| Súly: | 1.28 kg |
| EAN vonalkód: | 5908249810655 |
| DMX bemenet: | 1 |
| DMX kimenet: | 1 |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP20 |
| Terméktípus: | LED-világítás |
| Áramfogyasztás: | 60 W |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 1,8 kg |
| Magasság: | 175 mm |
| Mélység: | 70 mm |
| Szélesség: | 210 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| A csomag tartalma: | Tápkábel, 1 db rögzítőkonzol |
| stroboszkópok: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

