LIGHT4ME Black 1200 LED - Generátor mlžného kouře
Kód: WYTL4MDYM0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LIGHT4ME Black 1200 LED - Generátor mlžného kouře| Typ produktu | Generátor mýdlových bublin |
| Spotřeba elektrické energie | 850 W |
| Kapacita nádrže | 1 l |
| Barva | Černá |
| Výška | 230 mm |
| Hmotnost | 4,28 kg |
| Šířka | 250 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Obsah balení | Generátor kouře a mlhy x 1, Přívěsek dálkového ovládání x 1 |
| Počet lamp | 4 lamp |
| Výstražné piktogramy | Látky pod tlakem, Dráždivé nebo poškozující, GHS04: Plyny pod tlakem, GHS02: Hořlavý, GHS07: Škodlivý, Hořlavé látky |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nevdechujte přímo výpary., Přístroj skladujte a používejte mimo dosah zdrojů ohně. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smoke |
|---|---|
| Súly: | 4.8 kg |
| EAN vonalkód: | 5907780140948 |
| Terméktípus: | Szappanbuborék-generátor |
| Áramfogyasztás: | 850 W |
| Tartálykapacitás: | 1 liter |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 230 mm |
| Súly: | |
| Szélesség: | 250 mm |
| Mélység: | 380 mm |
| A csomag tartalma: | Füst- és ködgenerátor x 1, 1 db távirányító medál |
| Lámpák száma: | |
| Figyelmeztető piktogramok: | Nyomás alatt álló anyagok, Irritáló vagy káros, GHS04: Nyomás alatt lévő gázok, GHS02: Tűzveszélyes, GHS07: Ártalmas, Gyúlékony anyagok |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne lélegezze be közvetlenül a gőzöket., A készüléket tűzforrásoktól távol tárolja és használja. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

