LEGO DISNEY 43286 Aristokočky - Rozkošná Marie
Kód: KLOLEGLEG2081
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO DISNEY 43286 Aristokočky - Rozkošná Marie| Série | Disney |
| Počet prvků | 369 |
| Návod | Ano |
| Doporučený věk | 7+ let/let |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 130 mm |
| Výška balení | 190 mm |
| Hmotnost včetně balení | 480 g |
| Hloubka balení | 70 mm |
| Šířka balení | 260 mm |
| Varování | Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace., Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.48 kg |
| EAN vonalkód: | 5702018066775 |
| Série: | Disney |
| Počet prvků: | 369 |
| Návod: | Ano |
| Doporučený věk: | 7+ let/let |
| Šířka: | 90 mm |
| Výška: | 150 mm |
| Hloubka: | 130 mm |
| Výška balení: | 190 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 480 g |
| Hloubka balení: | 70 mm |
| Šířka balení: | 260 mm |
| Varování: | Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace., Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

