LEGO DISNEY 43273 Adventi naptár 2025
Kód: KLOLEGLEG1822
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO DISNEY 43273 Adventi naptár 2025| Játékfigurák számolása | 4 db. |
| Elemek száma | 231 |
| Utasítás | Igen |
| Sorozat | Disney |
| Ajánlott életkor | 5+ év/évek |
| Csomag szélessége | 382 mm |
| Csomagolási mélység | 71 mm |
| Csomag magassága | 262 mm |
| Figyelmeztetés | 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas a kis alkatrészek okozta fulladásveszély miatt. Felnőtt felügyelete mellett használható. Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.375 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017812991 |
| Játékfigurák számolása: | 4 db. |
| Elemek száma: | 231 |
| Utasítás: | Igen |
| Sorozat: | Disney |
| Ajánlott életkor: | 5+ év/évek |
| Csomag szélessége: | 382 mm |
| Csomagolási mélység: | 71 mm |
| Csomag magassága: | 262 mm |
| Figyelmeztetés: | Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható., Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

