LEGO DISNEY 43268 Lilo és Stitch tengerparti ház
Kód: KLOLEGLEG1724
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO DISNEY 43268 Lilo és Stitch tengerparti ház| Elemek száma | 834 |
| Sorozat | Disney |
| Utasítás | Igen |
| Játékfigurák számolása | 5 db. |
| Ajánlott életkor | 9+ év/évek |
| Szélesség | 350 mm |
| Magasság | 170 mm |
| Mélység | 140 mm |
| Csomagolási mélység | 71 mm |
| Csomag magassága | 262 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,22 kg |
| Csomag szélessége | 382 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 1.23 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017814575 |
| Elemek száma: | 834 |
| Sorozat: | Disney |
| Utasítás: | Igen |
| Játékfigurák számolása: | 5 db. |
| Ajánlott életkor: | 9+ év/évek |
| Szélesség: | 350 mm |
| Magasság: | 170 mm |
| Mélység: | 140 mm |
| Csomagolási mélység: | 71 mm |
| Csomag magassága: | 262 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,22 kg |
| Csomag szélessége: | 382 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

