LEGO DISNEY 43197 JÉGKIRÁLYSÁG - JÉGKASTÉRY
Kód: KLOLEGLEG0826
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO DISNEY 43197 JÉGKIRÁLYSÁG - JÉGKASTÉRY| Elemek száma | 1709 |
| Utasítás | Igen |
| Játékfigurák számolása | 6 db. |
| Ajánlott életkor | 14+ év/évek |
| Sorozat | Disney |
| Szélesség | 350 mm |
| Csomagolási mélység | 112 mm |
| Súly csomagolással együtt | 2,77 kg |
| Magasság | 650 mm |
| Csomag szélessége | 374 mm |
| Mélység | 190 mm |
| Csomag magassága | 578 mm |
| Figyelmeztetés | 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas a kis alkatrészek okozta fulladásveszély miatt. Felnőtt felügyelete mellett használható. Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 2.8 kg |
| EAN vonalkód: | 5702016917239 |
| Elemek száma: | 1709 |
| Utasítás: | Igen |
| Játékfigurák számolása: | 6 db. |
| Ajánlott életkor: | 14+ év/évek |
| Sorozat: | Disney |
| Szélesség: | 350 mm |
| Csomagolási mélység: | 112 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,77 kg |
| Magasság: | 650 mm |
| Csomag szélessége: | 374 mm |
| Mélység: | 190 mm |
| Csomag magassága: | 578 mm |
| Figyelmeztetés: | Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható., Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

