LEGO CREATOR 3 az 1-ben 31167 Kísértetkastély
Kód: KLOLEGLEG1871
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO CREATOR 3 az 1-ben 31167 Kísértetkastély| Utasítás | Igen |
| Ajánlott életkor | 9+ év/évek |
| Sorozat | Teremtő |
| Játékfigurák számolása | 5 db. |
| Elemek száma | 736 |
| Mélység | 150 mm |
| Magasság | 250 mm |
| Szélesség | 240 mm |
| Figyelmeztetés | 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas a kis alkatrészek okozta fulladásveszély miatt. Felnőtt felügyelete mellett használható. Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 1.59 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017822426 |
| Utasítás: | Igen |
| Ajánlott életkor: | 9+ év/évek |
| Sorozat: | Teremtő |
| Játékfigurák számolása: | 5 db. |
| Elemek száma: | 736 |
| Mélység: | 150 mm |
| Magasság: | 250 mm |
| Szélesség: | 240 mm |
| Figyelmeztetés: | Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható., Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

