LEGO CREATOR 3 az 1-ben 31151 T. Rex kockák
Kód: KLOLEGLEG1433
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO CREATOR 3 az 1-ben 31151 T. Rex kockák| Utasítás | Igen |
| Ajánlott életkor | 9+ év/évek |
| Sorozat | Teremtő |
| Elemek száma | 626 |
| Magasság | 150 mm |
| Csomag magassága | 259 mm |
| Súly csomagolással együtt | 948 g |
| Csomagolási mélység | 55 mm |
| Csomag szélessége | 359 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.94 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017585093 |
| Utasítás: | Igen |
| Ajánlott életkor: | 9+ év/évek |
| Sorozat: | Teremtő |
| Elemek száma: | 626 |
| Magasság: | 150 mm |
| Csomag magassága: | 259 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 948 g |
| Csomagolási mélység: | 55 mm |
| Csomag szélessége: | 359 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

