LEGO CREATOR 3 az 1-ben 31148 Retro görkorcsolya
Kód: KLOLEGLEG1181
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO CREATOR 3 az 1-ben 31148 Retro görkorcsolya| Ajánlott életkor | 8+ év/évek |
| Elemek száma | 342 |
| Sorozat | Teremtő |
| Utasítás | Igen |
| Magasság | 140 mm |
| Mélység | 160 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Csomag szélessége | 280 mm |
| Súly csomagolással együtt | 537 g |
| Csomagolási mélység | 58 mm |
| Csomag magassága | 259 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.52 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017585079 |
| Ajánlott életkor: | 8+ év/évek |
| Elemek száma: | 342 |
| Sorozat: | Teremtő |
| Utasítás: | Igen |
| Magasság: | 140 mm |
| Mélység: | 160 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Csomag szélessége: | 280 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 537 g |
| Csomagolási mélység: | 58 mm |
| Csomag magassága: | 259 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

