LEGO CLASSIC 11041 Kreatív dinoszauruszok
Kód: KLOLEGLEG1581
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO CLASSIC 11041 Kreatív dinoszauruszok| Elemek száma | 450 |
| Ajánlott életkor | 5+ év/évek |
| Utasítás | Igen |
| Sorozat | Klasszikus |
| Magasság | 80 mm |
| Csomag szélessége | 282 mm |
| Csomagolási mélység | 76 mm |
| Súly csomagolással együtt | 541 g |
| Csomag magassága | 262 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.54 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017822228 |
| Elemek száma: | 450 |
| Ajánlott életkor: | 5+ év/évek |
| Utasítás: | Igen |
| Sorozat: | Klasszikus |
| Magasság: | 80 mm |
| Csomag szélessége: | 282 mm |
| Csomagolási mélység: | 76 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 541 g |
| Csomag magassága: | 262 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

