LEGO CITY 60491 Motorkerékpár-szállító
Kód: KLOLEGLEG2097
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO CITY 60491 Motorkerékpár-szállító| Játékfigurák számolása | 2 darab |
| Ajánlott életkor | 4+ év/évek |
| Utasítás | Igen |
| Elemek száma | 88 |
| Sorozat | Város |
| Magasság | 80 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Mélység | 140 mm |
| Csomag szélessége | 262 mm |
| Csomag magassága | 191 mm |
| Súly csomagolással együtt | 330 g |
| Csomagolási mélység | 46 mm |
| Figyelmeztetés | Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz., Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek okozta fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.32 kg |
| EAN vonalkód: | 5702018056608 |
| Játékfigurák számolása: | 2 darab |
| Ajánlott életkor: | 4+ év/évek |
| Utasítás: | Igen |
| Elemek száma: | 88 |
| Sorozat: | Város |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Mélység: | 140 mm |
| Csomag szélessége: | 262 mm |
| Csomag magassága: | 191 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 330 g |
| Csomagolási mélység: | 46 mm |
| Figyelmeztetés: | Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz., Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

