LEGO CITY 60469 Főpályaudvar
Kód: KLOLEGLEG1827
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO CITY 60469 Főpályaudvar| Elemek száma | 752 |
| Játékfigurák számolása | 6 db. |
| Utasítás | Igen |
| Sorozat | Város |
| Ajánlott életkor | 7+ év/évek |
| Magasság | 330 mm |
| Szélesség | 440 mm |
| Mélység | 300 mm |
| Csomagolási mélység | 90 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,72 kg |
| Csomag szélessége | 375 mm |
| Csomag magassága | 350 mm |
| Figyelmeztetés | 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas a kis alkatrészek okozta fulladásveszély miatt. Felnőtt felügyelete mellett használható. Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 1.72 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017822181 |
| Elemek száma: | 752 |
| Játékfigurák számolása: | 6 db. |
| Utasítás: | Igen |
| Sorozat: | Város |
| Ajánlott életkor: | 7+ év/évek |
| Magasság: | 330 mm |
| Szélesség: | 440 mm |
| Mélység: | 300 mm |
| Csomagolási mélység: | 90 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,72 kg |
| Csomag szélessége: | 375 mm |
| Csomag magassága: | 350 mm |
| Figyelmeztetés: | Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható., Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

