LEGO CITY 60407 Piros emeletes városnéző busz
Kód: KLOLEGLEG1422
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO CITY 60407 Piros emeletes városnéző busz| Utasítás | Igen |
| Sorozat | Város |
| Ajánlott életkor | 7+ év/évek |
| Elemek száma | 384 |
| Játékfigurák számolása | 5 db. |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 110 mm |
| Mélység | 210 mm |
| Csomag magassága | 220 mm |
| Csomagolási mélység | 74 mm |
| Csomag szélessége | 259 mm |
| Súly csomagolással együtt | 589 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.6 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017582894 |
| Utasítás: | Igen |
| Sorozat: | Város |
| Ajánlott életkor: | 7+ év/évek |
| Elemek száma: | 384 |
| Játékfigurák számolása: | 5 db. |
| Szélesség: | 60 mm |
| Magasság: | 110 mm |
| Mélység: | 210 mm |
| Csomag magassága: | 220 mm |
| Csomagolási mélység: | 74 mm |
| Csomag szélessége: | 259 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 589 g |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

