LEGO BATMAN 76330 Batman logó
Kód: KLOLEGLEG2183
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO BATMAN 76330 Batman logó| Sorozat | Batman |
| Elemek száma | 678 |
| Utasítás | Igen |
| Játékfigurák számolása | 2 darab |
| Ajánlott életkor | 12+ év/évek |
| Magasság | 230 mm |
| Szélesség | 360 mm |
| Mélység | 90 mm |
| Csomag szélessége | 382 mm |
| Súly csomagolással együtt | 932 g |
| Csomag magassága | 262 mm |
| Csomagolási mélység | 56 mm |
| Figyelmeztetés | Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz., Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek okozta fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.95 kg |
| EAN vonalkód: | 5702018063132 |
| Sorozat: | Batman |
| Elemek száma: | 678 |
| Utasítás: | Igen |
| Játékfigurák számolása: | 2 darab |
| Ajánlott életkor: | 12+ év/évek |
| Magasság: | 230 mm |
| Szélesség: | 360 mm |
| Mélység: | 90 mm |
| Csomag szélessége: | 382 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 932 g |
| Csomag magassága: | 262 mm |
| Csomagolási mélység: | 56 mm |
| Figyelmeztetés: | Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz., Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

