LEGO ARCHITECTURE 21060 HRAD HIMEJI
Kód: KLOLEGLEG0891
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO ARCHITECTURE 21060 HRAD HIMEJI| Doporučený věk | 18+ let/let |
| Návod | Ano |
| Počet prvků | 2125 |
| Série | Architecture |
| Hloubka balení | 107 mm |
| Šířka | 320 mm |
| Hmotnost | 2,47 kg |
| Šířka balení | 476 mm |
| Výška | 190 mm |
| Výška balení | 375 mm |
| Hloubka | 270 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 3.05 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017417721 |
| Doporučený věk: | 18+ let/let |
| Návod: | Ano |
| Počet prvků: | 2125 |
| Série: | Architecture |
| Hloubka balení: | 107 mm |
| Šířka: | 320 mm |
| Hmotnost: | 2,47 kg |
| Šířka balení: | 476 mm |
| Výška: | 190 mm |
| Výška balení: | 375 mm |
| Hloubka: | 270 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

