LEGO 40817 Sárga utazóbőrönd
Kód: KLOLEGLEG2206
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO 40817 Sárga utazóbőrönd| Sorozat | Évszakok és alkalmak |
| Elemek száma | 184 |
| Utasítás | Igen |
| Ajánlott életkor | 7+ év/évek |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 100 mm |
| Mélység | 40 mm |
| Csomag magassága | 190 mm |
| Csomag szélessége | 140 mm |
| Csomagolási mélység | 60 mm |
| Súly csomagolással együtt | 248 g |
| Figyelmeztetés | 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas a kis alkatrészek okozta fulladásveszély miatt. Felnőtt felügyelete mellett használható. Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.25 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017830575 |
| Sorozat: | Évszakok és alkalmak |
| Elemek száma: | 184 |
| Utasítás: | Igen |
| Ajánlott életkor: | 7+ év/évek |
| Szélesség: | 90 mm |
| Magasság: | 100 mm |
| Mélység: | 40 mm |
| Csomag magassága: | 190 mm |
| Csomag szélessége: | 140 mm |
| Csomagolási mélység: | 60 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 248 g |
| Figyelmeztetés: | Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható., Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

