KZ AS16 PRO Cyan NO MIC - fülhallgató, zöld
Kód: MISKZ-SLU0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
KZ AS16 PRO Cyan NO MIC - fülhallgató, zöld| Csatlakozási technológia | Kábel |
| 3,5 mm-es csatlakozó | Igen |
| Viselési stílus | A fülben |
| Szín | Zöld |
| Ajánlott felhasználás | Zene |
| Levehető kábel | Igen |
| A csomag tartalma | Fejhallgatók |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Rendszeresen ellenőrizze az elem állapotát a szivárgás elkerülése érdekében., Ne használja hő vagy láng közelében. |
| Fejhallgató frekvenciája | 20–40000 Hz |
| Fejhallgató érzékenysége | 114 dB |
| Fejhallgató típusa | A fülekben |
| Impedancia | 18 ohm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.077 kg |
| EAN vonalkód: | 6970493062509 |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| 3,5 mm-es csatlakozó: | Igen |
| Viselési stílus: | A fülben |
| Szín: | Zöld |
| Ajánlott felhasználás: | Zene |
| Levehető kábel: | Igen |
| A csomag tartalma: | Fejhallgatók |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Rendszeresen ellenőrizze az akkumulátor állapotát a szivárgás elkerülése érdekében., Ne használja hő- vagy lángforrások közelében. |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20–40000 Hz |
| Fejhallgató érzékenysége: | 114 dB |
| Fejhallgató típusa: | A fülekben |
| Impedancia: | 18 ohm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

