INABA Kitten Chicken and tuna - pamlsek pro kočky - 20x14g
Kód: DLKIBNPRZ0100
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
INABA Kitten Chicken and tuna - pamlsek pro kočky - 20x14g| Typ ošetření | Pasty, Masitý, Ryby |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Specifické potřeby zvířete | Žádné specifické potřeby |
| Bez sóji | Ne |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Kategorie | Pro kočky |
| Další funkce | Bez lepku, Celkový zdravotní stav, Bez obilovin |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Hlavní příchuť | Směs chutí |
| Forma dávkování | Pevný |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Stáří zvířete | Junior |
| Řada | INABA Churu Kitten |
| Hmotnost | 20 x 14 g |
| Typ balení | Karton |
| Varování | Po použití vždy uzavřete obal, abyste zachovali čerstvost., Výrobek je určen pouze ke krmení zvířat., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Hrubá vláknina | 0,1% |
| Bílkoviny | 8,5% |
| Obsažená vlhkost | 86% |
| Hrubý popel | 1,9% |
| Obsah tuku | 0,9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| Súly: | 0.384 kg |
| EAN vonalkód: | 4262365731395 |
| Typ ošetření: | Pasty, Masitý, Ryby |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Specifické potřeby zvířete: | Žádné specifické potřeby |
| Bez sóji: | Ne |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Další funkce: | Bez lepku, Celkový zdravotní stav, Bez obilovin |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Směs chutí |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Řada: | INABA Churu Kitten |
| Hmotnost: | 20 x 14 g |
| Typ balení: | Karton |
| Varování: | Po použití vždy uzavřete obal, abyste zachovali čerstvost., Výrobek je určen pouze ke krmení zvířat., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Hrubá vláknina: | 0,1% |
| Bílkoviny: | 8,5% |
| Obsažená vlhkost: | 86% |
| Hrubý popel: | 1,9% |
| Obsah tuku: | 0,9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

