INABA Ciao húsleves csirkével, lazaccal, tonhallal és fésűkagylóval - jutalomfalat macskáknak - 10x40g
Kód: DLKIBNKAM0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
INABA Ciao húsleves csirkével, lazaccal, tonhallal és fésűkagylóval - jutalomfalat macskáknak - 10x40g| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Folyadék |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Allergia, Gabonamentes, Általános egészség, Szorongás, Ételérzékenység |
| A kezelés típusa | Húsos, Halas |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Gluténmentes | Igen |
| Állatorvosi osztályozás | Kiegészítő étel, csemege |
| Fő íz | Ízek keveréke |
| Kategória | Macskák számára |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Termékkategória | Jutalomfalatok |
| Szójamentes | Igen |
| Az állat speciális igényei | Allergiás, Gabonaintolerancia, Dehidratáltság |
| Súlytartomány | 201 g - 499 g |
| Tanács | INABA Ciao húsleves |
| Figyelmeztetés | A termék kizárólag állati takarmányozásra szolgál. Használat után mindig zárja le a csomagolást a frissesség megőrzése érdekében. Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Nyersrost | 0,1% |
| Fehérjék | 9,4% |
| Zsírtartalom | 1% |
| Durva hamu | 1,5% |
| Nedvességtartalom | 88% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 0.582 kg |
| EAN vonalkód: | 4262365732354 |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Folyadék |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Allergia, Gabonamentes, Általános egészségi állapot, Aggódó, Ételtúlérzékenység |
| A kezelés típusa: | Húsos, Hal |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Gluténmentes: | Igen |
| Állatorvosi osztályozás: | Kiegészítő takarmány, Finomság |
| Fő íz: | Ízek keveréke |
| Kategória: | Macskák számára |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Termékkategória: | Jutalomfalatok |
| Szójamentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Allergiás, Gabonaintolerancia, Vízelvezetés |
| Súlytartomány: | 201 g - 499 g |
| Tanács: | INABA Ciao húsleves |
| Figyelmeztetés: | A termék kizárólag állati takarmányozásra szolgál., Használat után mindig zárja le a csomagolást a frissesség megőrzése érdekében., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Nyersrost: | 0,1% |
| Fehérjék: | 9,4% |
| Zsírtartalom: | 1% |
| Durva hamu: | 1,5% |
| Nedvességtartalom: | 88% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

