INABA Ciao Bisque Krémes leves csirkével, marhahússal és hallal - jutalomfalat macskáknak - 10x40g
Kód: DLKIBNKAM0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
INABA Ciao Bisque Krémes leves csirkével, marhahússal és hallal - jutalomfalat macskáknak - 10x40g| Termékkategória | Jutalomfalatok |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Az állat speciális igényei | Allergiás, Dehidratált, Gabonaintolerancia |
| Szójamentes | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Fő íz | Ízek keveréke |
| Gluténmentes | Igen |
| Egyéb jellemzők | Gabonamentes, Allergiák, Szorongás, Gluténmentes, Általános egészség, Ételérzékenység |
| Súlytartomány | 201 g - 499 g |
| Kategória | Macskák számára |
| Tanács | INABA Ciao Bisque |
| Állatorvosi osztályozás | Finomság |
| Kezelés típusa | Húsos, Halas |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., A termék kizárólag állati takarmányozásra szolgál., Használat után mindig zárja le a csomagolást a frissesség megőrzése érdekében. |
| Durva hamu | 1,4% |
| Nyersrost | 0,2% |
| Fehérjék | 8% |
| Zsírtartalom | 1% |
| Nedvességtartalom | 86% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 0.58 kg |
| EAN vonalkód: | 4262365731999 |
| Termékkategória: | Jutalomfalatok |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Allergiás, Vízelvezetés, Gabonaintolerancia |
| Szójamentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Fő íz: | Ízek keveréke |
| Gluténmentes: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Gabonamentes, Allergia, Aggódó, Gluténmentes, Általános egészségi állapot, Ételtúlérzékenység |
| Súlytartomány: | 201 g - 499 g |
| Kategória: | Macskák számára |
| Tanács: | INABA Ciao Bisque |
| Állatorvosi osztályozás: | Finomság |
| A kezelés típusa: | Húsos, Hal |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., A termék kizárólag állati takarmányozásra szolgál., Használat után mindig zárja le a csomagolást a frissesség megőrzése érdekében. |
| Durva hamu: | 1,4% |
| Nyersrost: | 0,2% |
| Fehérjék: | 8% |
| Zsírtartalom: | 1% |
| Nedvességtartalom: | 86% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

