iBOX C-65 Black, GaN 65W univerzální nabíječka Zástrčka ve Velké Británii
Kód: LADIBOSIC0019
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
iBOX C-65 Black, GaN 65W univerzální nabíječka Zástrčka ve Velké Británii| Vstupní frekvence | 50 - 60 Hz |
| Příkon | 65 W |
| Vstupní proud | 1.5 A |
| Vstupní napětí | 100 - 240 V |
| Barva | Černá |
| Šířka | 36 mm |
| Výška | 32 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Dodávané kabely | USB-C na USB-C |
| Výstupní napětí | 5 V |
| Kompatibilní nabíječka | Univerzální |
| Prvky ochrany napájení | Přepěťová ochrana, OCP, OTP, OVP, Ochrana proti zkratu, Nadměrná zátěž, Přepětí, SCP, Přehřívání |
| Typ nabíječky | Vnitřní |
| Typ zdroje | AC |
| Počet portů USB 2.0 | 3 |
| Varování | Neotevírejte ani nerozebírejte zařízení, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Výrobek musí být likvidován v souladu s předpisy pro likvidaci elektronických zařízení., Nepoužívejte výrobek ve vlhkém prostředí, abyste zabránili jeho poškození a nebezpečí požáru. |
| Konektor 1 | Zásuvka typu G |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.16 kg |
| EAN vonalkód: | 5903968681340 |
| Bemeneti frekvencia: | 50–60 Hz |
| Energiafogyasztás: | 65 W |
| Bemeneti áram: | 1,5 A |
| Bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 36 mm |
| Magasság: | 32 mm |
| Mélység: | 65 mm |
| Mellékelt kábelek: | USB-C - USB-C |
| Kimeneti feszültség: | 5V |
| Kompatibilis töltő: | Egyetemes |
| Áramvédelmi elemek: | Túlfeszültség-védelem, OCP, Egyszeri jelszó, ÁLLATORVOS, Rövidzárlatvédelem, Túlzott terhelés, Túlfeszültség, SCP, Túlmelegedés |
| Töltő típusa: | Belső |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| USB 2.0 portok száma: | 3 |
| Figyelmeztetés: | Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében ne nyissa ki és ne szerelje szét a készüléket., A terméket az elektronikus berendezések ártalmatlanítására vonatkozó előírásoknak megfelelően kell ártalmatlanítani., Ne használja a terméket nedves környezetben a károsodás és a tűzveszély elkerülése érdekében. |
| 1. csatlakozó: |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

