Husky kétszemélyes turista sátor BIZAM 2 PLUS, 145 × 290 × 120 cm, 3,6 kg, zöld
Kód: KEMHUKNAM0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Husky kétszemélyes turista sátor BIZAM 2 PLUS, 145 × 290 × 120 cm, 3,6 kg, zöld| Alvóhelyek száma | 2 fő/fő |
| UV-védőfaktor | Igen |
| Modell | Kerek sátor |
| Cél | Kemping |
| Szúnyogháló | Igen |
| Bemenetek száma | 2 bemenet/bemenetek |
| Előcsarnokok száma | 1 |
| Sátorépítés | Kétrétegű sátor belső szerkezettel |
| Szín | Zöld |
| Szobák száma | 1 |
| Hálószoba magassága | 120 cm |
| Lakótér (sz x mé) | 1400 x 2000 mm |
| Súly | 3,6 kg |
| Méretek (sz x mé x ma) | 145 × 290 × 120 cm |
| Méretek összecsukás után | 45 x 13 cm |
| Belső anyag | Nejlon |
| A lombkorona anyaga | PU, poliészter |
| Sátorépítő anyag | Durawrap |
| Pad anyaga | Poliuretán, Poliészter |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tents |
|---|---|
| Súly: | 3.35 kg |
| EAN vonalkód: | 8592287072228 |
| Alvóhelyek száma: | 2 fő/fő |
| UV-védőfaktor: | Igen |
| Modell: | Kerek sátor |
| Cél: | Kemping |
| Szúnyogháló: | Igen |
| Bemenetek száma: | 2 bemenet/bemenetek |
| Előcsarnokok száma: | 1 |
| Sátorépítés: | Kétrétegű sátor belső szerkezettel |
| Szín: | Zöld |
| Szobák száma: | 1 |
| Hálószoba magassága: | 120 cm |
| Lakótér (sz x mé): | 1400 x 2000 mm |
| Súly: | 3,6 kg |
| Méretek (sz x mé x ma): | 145 × 290 × 120 cm |
| Méretek összecsukás után: | 45 x 13 cm |
| Belső anyag: | Nejlon |
| A lombkorona anyaga: | PU, Poliészter |
| Sátorépítő anyag: | Durawrap |
| Pad anyaga: | Poliuretán, Poliészter |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

