HUFFY Vintage 10"-os futóbicikli zöld
Kód: SREHFFROW0188
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HUFFY Vintage 10"-os futóbicikli zöld| Nem típusa | Egynemű |
| Szín | Zöld, fehér |
| Maximális terhelés | 20 kg |
| Ajánlott minimális életkor | 2 év(ek) |
| Kerék típusa | Tömlő nélküli |
| Fékek | Nem |
| Kerekek száma | 2 kerék |
| Anyag | Acél |
| Összeszerelt | Igen |
| Kosár | Igen |
| Súly | 4,14 kg |
| Minimális gyermekmagasság | 70 cm |
| Kerékméret | 10" |
| Maximális gyermekmagasság | 85 cm |
| Figyelmeztetés | Csak felnőtt felügyelete mellett használható., Mindig viseljen védősisakot. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bicycles |
|---|---|
| Súly: | 5.6 kg |
| EAN vonalkód: | 0324472728492 |
| Nem típusa: | Egynemű |
| Szín: | Zöld, Fehér |
| Maximális terhelés: | 20 kg |
| Ajánlott minimális életkor: | 2 év(ek) |
| Kerék típusa: | Tömlő nélküli |
| Fékek: | Nem |
| Kerekek száma: | 2 kerék |
| Anyag: | Acél |
| Összeszerelt: | Igen |
| Kosár: | Igen |
| Súly: | 4,14 kg |
| Minimális gyermekmagasság: | 70 cm |
| Kerékméret: | 10" |
| Maximális gyermekmagasság: | 85 cm |
| Figyelmeztetés: | Csak felnőtt felügyelete mellett használható., Mindig viseljen védősisakot. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

