HUFFY Pro Thunder 16'', zöld - gyermekkerékpár
Kód: SREHFFROW0223
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HUFFY Pro Thunder 16'', zöld - gyermekkerékpár| Minimum életkor | 5 év |
| Minimális gyermekmagasság | 110 cm |
| Láncvédő | Igen |
| Sárvédők | Elöl és hátul |
| Szín | Zöld |
| Nem típusa | Barát |
| Csúszásmentes fogantyú | Igen |
| Kerekek száma | 4 kerék |
| Állítható ülés | Igen |
| Keret anyaga | Acél |
| Fékrendszer | Első és hátsó féknyereg |
| Kerék típusa | Felfújható kerekek |
| Keretméret | 11,5" |
| Kerékméret | 16", 20" |
| Súly | 9,6 kg |
| Figyelmeztetés | Használat előtt kérjük, olvassa el a használati útmutatót., Ne szedje szét és ne alakítsa át a terméket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bicycles |
|---|---|
| Súly: | 13.5 kg |
| EAN vonalkód: | 0324472184588 |
| Minimum életkor: | 5 év |
| Minimális gyermekmagasság: | 110 cm |
| Láncvédő: | Igen |
| Sárvédők: | Elöl és hátul |
| Szín: | Zöld |
| Nem típusa: | Barát |
| Csúszásmentes fogantyú: | Igen |
| Kerekek száma: | 4 kerék |
| Állítható ülés: | Igen |
| Keret anyaga: | Acél |
| Fékrendszer: | Első és hátsó féknyereg |
| Kerék típusa: | Felfújható kerekek |
| Keretméret: | 11,5" |
| Kerékméret: | 16", 20" |
| Súly: | 9,6 kg |
| Figyelmeztetés: | Használat előtt kérjük, olvassa el a felhasználói kézikönyvet., Ne szerelje szét és ne alakítsa át a terméket saját kezűleg. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

