Huffy Literide Alu 20”-os kerékpár, lila porral (B374155W)
Kód: SREHFFROW0204
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Huffy Literide Alu 20”-os kerékpár, lila porral (B374155W)| Sárvédők | Nem |
| Nem típusa | Bármely nem |
| Szín | Kék |
| Láncvédő | Igen |
| Minimum életkor | 7+ év |
| Minimális gyermekmagasság | 120 cm |
| Sebességfokozat száma | 7 |
| Kerekek száma | 2 kerék |
| Csúszásmentes fogantyú | Igen |
| Kerék típusa | Felfújható kerekek |
| Fékrendszer | Kézifék |
| Keret anyaga | Acél |
| Állítható ülés | Igen |
| Kerékméret | 20" |
| Figyelmeztetés | Használat előtt kérjük, olvassa el a használati útmutatót., Ne szedje szét és ne alakítsa át a terméket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bicycles |
|---|---|
| Súly: | 14.6 kg |
| EAN vonalkód: | 811950031439 |
| Sárvédők: | Nem |
| Nem típusa: | Bármely nem |
| Szín: | Kék |
| Láncvédő: | Igen |
| Minimum életkor: | 7+ év |
| Minimális gyermekmagasság: | 120 cm |
| Sebességfokozat száma: | 7 |
| Kerekek száma: | 2 kerék |
| Csúszásmentes fogantyú: | Igen |
| Kerék típusa: | Felfújható kerekek |
| Fékrendszer: | Kézifék |
| Keret anyaga: | Acél |
| Állítható ülés: | Igen |
| Kerékméret: | 20" |
| Figyelmeztetés: | Használat előtt kérjük, olvassa el a felhasználói kézikönyvet., Ne szerelje szét és ne alakítsa át a terméket saját kezűleg. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

