Huffy Literide Alu 16” Gyerekkerékpár Ezüst-Kék (21215W)
Kód: SREHFFROW0195
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Huffy Literide Alu 16” Gyerekkerékpár Ezüst-Kék (21215W)| Minimális gyermekmagasság | 110 cm |
| Láncvédő | Igen |
| Sárvédők | Nem |
| Sebességfokozat száma | 1 |
| Minimum életkor | 5 év |
| Szín | Türkiz, Ezüst |
| Nem típusa | Bármely nem |
| Fékrendszer | Kézifék |
| Állítható ülés | Igen |
| Kerék típusa | Felfújható kerekek |
| Csúszásmentes fogantyú | Igen |
| Kerekek száma | 2 kerék |
| Keret anyaga | Acél |
| Kerékméret | 16" |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét és ne alakítsa át a terméket saját kezűleg. Használat előtt olvassa el a használati útmutatót. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bicycles |
|---|---|
| Súly: | 13 kg |
| EAN vonalkód: | 324472121590 |
| Minimális gyermekmagasság: | 110 cm |
| Láncvédő: | Igen |
| Sárvédők: | Nem |
| Sebességfokozat száma: | 1 |
| Minimum életkor: | 5 év |
| Szín: | Türkiz, Ezüst |
| Nem típusa: | Bármely nem |
| Fékrendszer: | Kézifék |
| Állítható ülés: | Igen |
| Kerék típusa: | Felfújható kerekek |
| Csúszásmentes fogantyú: | Igen |
| Kerekek száma: | 2 kerék |
| Keret anyaga: | Acél |
| Kerékméret: | 16" |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét és ne alakítsa át a terméket saját kezűleg., Használat előtt kérjük, olvassa el a felhasználói kézikönyvet. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

