HUFFY Gyerekbicikli House Gabbi 12"
Kód: SREHFFROW0235
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HUFFY Gyerekbicikli House Gabbi 12"| A kézifék ellenőrzése | Igen |
| Stílus | Sport |
| Helyes használat | Aszfalt |
| Csomagtartó polcok | Nem |
| Szín | Rózsaszín |
| Ajánlott minimális életkor | 4 év(ek) |
| Nem típusa | Lány |
| Sárvédők | Igen |
| Vizes palack fogantyúval | Nem |
| Láncvédővel együtt | Igen |
| Oldalsó kerekek | Igen |
| Bicikli csengő | Igen |
| Kerekek száma | 4 kerék(ek) |
| Összeszerelt | Igen |
| Anyag | Acél, Technopolimer |
| Kerék típusa | Felfújható kerekek |
| Csúszásmentes fogantyú | Igen |
| Fékrendszer | Doberősítő |
| Állítható ülés | Igen |
| Súly | 9 kg |
| Kerékméret | 30,5 cm (12") |
| Figyelmeztetés | Csak felnőtt felügyelete mellett használható., 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas az apró alkatrészek miatt., Mindig viseljen védősisakot. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bicycles |
|---|---|
| Súly: | 9.5 kg |
| EAN vonalkód: | 0324472237598 |
| A kézifék ellenőrzése: | Igen |
| Stílus: | Sport |
| Helyes használat: | Aszfalt |
| Csomagtartó polcok: | Nem |
| Szín: | Rózsaszín |
| Ajánlott minimális életkor: | 4 év(ek) |
| Nem típusa: | Lány |
| Sárvédők: | Igen |
| Vizes palack fogantyúval: | Nem |
| Láncvédővel együtt: | Igen |
| Oldalsó kerekek: | Igen |
| Bicikli csengő: | Igen |
| Kerekek száma: | 4 kerék |
| Összeszerelt: | Igen |
| Anyag: | Acél, Technopolimer |
| Kerék típusa: | Felfújható kerekek |
| Csúszásmentes fogantyú: | Igen |
| Fékrendszer: | Doberősítő |
| Állítható ülés: | Igen |
| Súly: | 9 kg |
| Kerékméret: | 30,5 cm (12") |
| Figyelmeztetés: | Csak felnőtt felügyelete mellett használható., 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas apró alkatrészek miatt., Mindig viseljen védősisakot. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

