HUFFY Disney Stitch 12" – gyerekbicikli
Kód: SREHFFROW0234
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HUFFY Disney Stitch 12" – gyerekbicikli| Helyes használat | Aszfalt |
| Sárvédők | Igen |
| Szín | Kék |
| Stílus | Sport |
| A kézifék ellenőrzése | Igen |
| Vizes palack fogantyúval | Nem |
| Láncvédővel együtt | Igen |
| Csomagtartó polcok | Nem |
| Oldalsó kerekek | Igen |
| Bicikli csengő | Igen |
| Ajánlott minimális életkor | 4 év(ek) |
| Nem típusa | Egynemű |
| Összeszerelt | Igen |
| Kerék típusa | Felfújható kerekek |
| Csúszásmentes fogantyú | Igen |
| Anyag | Acél, Technopolimer |
| Kerekek száma | 4 kerék |
| Fékrendszer | Doberősítő |
| Állítható ülés | Igen |
| Súly | 9 kg |
| Kerékméret | 30,5 cm (12") |
| Figyelmeztetés | Mindig viseljen védősisakot., 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas az apró alkatrészek miatt., Csak felnőtt felügyelete mellett használható. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bicycles |
|---|---|
| Súly: | 9.95 kg |
| EAN vonalkód: | 0324472238588 |
| Helyes használat: | Aszfalt |
| Sárvédők: | Igen |
| Szín: | Kék |
| Stílus: | Sport |
| A kézifék ellenőrzése: | Igen |
| Vizes palack fogantyúval: | Nem |
| Láncvédővel együtt: | Igen |
| Csomagtartó polcok: | Nem |
| Oldalsó kerekek: | Igen |
| Bicikli csengő: | Igen |
| Ajánlott minimális életkor: | 4 év(ek) |
| Nem típusa: | Egynemű |
| Összeszerelt: | Igen |
| Kerék típusa: | Felfújható kerekek |
| Csúszásmentes fogantyú: | Igen |
| Anyag: | Acél, Technopolimer |
| Kerekek száma: | 4 kerék |
| Fékrendszer: | Doberősítő |
| Állítható ülés: | Igen |
| Súly: | 9 kg |
| Kerékméret: | 30,5 cm (12") |
| Figyelmeztetés: | Mindig viseljen védősisakot., 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas apró alkatrészek miatt., Csak felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

