HUFFY BMX HX Pro 20'', fekete-narancssárga - gyerekbicikli
Kód: SREHFFROW0216
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HUFFY BMX HX Pro 20'', fekete-narancssárga - gyerekbicikli| Minimum életkor | 7+ év |
| Pólusok száma | 1 |
| Nem típusa | Bármely nem |
| Láncvédő | Igen |
| Szín | Fekete |
| Minimális gyermekmagasság | 120 cm |
| Állítható ülés | Igen |
| Fékrendszer | Első és hátsó féknyereg |
| Kerék típusa | Felfújható kerekek |
| Keret anyaga | Acél |
| Kerekek száma | 4 kerék |
| Csúszásmentes fogantyú | Igen |
| Súly | 7,9 kg |
| Kerékméret | 20" |
| Keretméret | 12" |
| Figyelmeztetés | Használat előtt kérjük, olvassa el a használati útmutatót., Ne szedje szét és ne alakítsa át a terméket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bicycles |
|---|---|
| Súly: | 13.5 kg |
| EAN vonalkód: | 0324475300558 |
| Minimum életkor: | 7+ év |
| Pólusok száma: | 1 |
| Nem típusa: | Bármely nem |
| Láncvédő: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Minimális gyermekmagasság: | 120 cm |
| Állítható ülés: | Igen |
| Fékrendszer: | Első és hátsó féknyereg |
| Kerék típusa: | Felfújható kerekek |
| Keret anyaga: | Acél |
| Kerekek száma: | 4 kerék |
| Csúszásmentes fogantyú: | Igen |
| Súly: | 7,9 kg |
| Kerékméret: | 20" |
| Keretméret: | 12" |
| Figyelmeztetés: | Használat előtt kérjük, olvassa el a felhasználói kézikönyvet., Ne szerelje szét és ne alakítsa át a terméket saját kezűleg. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

