Huffy 12"-os gyerekbicikli Disney MINNIE 22434W
Kód: SREHFFROW0149
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Huffy 12"-os gyerekbicikli Disney MINNIE 22434W| Helyes használat | Aszfalt |
| Célcsoport | Gyermekek |
| Maximális felhasználó súlya | 35 kg |
| Oldalsó kerekek | Igen |
| Szín | Rózsaszín, Piros |
| Sárvédők | Elöl és hátul |
| Ajánlott minimális életkor | 4 év(ek) |
| Láncvédővel együtt | Igen |
| Nem típusa | Lány |
| Vizes palack fogantyúval | Nem |
| A kézifék ellenőrzése | Igen |
| Csúszásmentes fogantyú | Igen |
| Állítható ülés | Igen |
| Kerék típusa | Felfújható kerekek |
| Összeszerelt | Igen |
| Fékrendszer | Első és hátsó féknyereg |
| Kerekek száma | 4 kerék |
| Anyag | Acél, Technopolimer |
| Súly | 10 kg |
| Kerékméret | 30,5 cm (12") |
| Figyelmeztetés | 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas apró alkatrészek miatt. Mindig viseljen védősisakot. Csak felnőtt felügyelete mellett használható. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bicycles |
|---|---|
| Súly: | 7.5 kg |
| EAN vonalkód: | 324472243438 |
| Helyes használat: | Aszfalt |
| Célcsoport: | Gyermekek |
| Maximális felhasználó súlya: | 35 kg |
| Oldalsó kerekek: | Igen |
| Szín: | Rózsaszín, Piros |
| Sárvédők: | Elöl és hátul |
| Ajánlott minimális életkor: | 4 év(ek) |
| Láncvédővel együtt: | Igen |
| Nem típusa: | Lány |
| Vizes palack fogantyúval: | Nem |
| A kézifék ellenőrzése: | Igen |
| Csúszásmentes fogantyú: | Igen |
| Állítható ülés: | Igen |
| Kerék típusa: | Felfújható kerekek |
| Összeszerelt: | Igen |
| Fékrendszer: | Első és hátsó féknyereg |
| Kerekek száma: | 4 kerék |
| Anyag: | Acél, Technopolimer |
| Súly: | 10 kg |
| Kerékméret: | 30,5 cm (12") |
| Figyelmeztetés: | 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas apró alkatrészek miatt., Mindig viseljen védősisakot., Csak felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

