HECO VICTA ELITE 202 hangszóró fekete (2 db)
Kód: GKSHCOGLO0017
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HECO VICTA ELITE 202 hangszóró fekete (2 db)| RMS teljesítmény | 65 W |
| Frekvenciatartomány | 35–40000 Hz |
| Impedancia | 8 ohm |
| PMPO teljesítmény | 120 W |
| Érzékenység | 89 dB |
| Szélesség | 175 mm |
| Magasság | 292 mm |
| Mélység | 225 mm |
| Kiegyenlítő | Nem |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Kikötőoszlop | Igen |
| Ajánlott felhasználás | Hangszórókészlet egység |
| Alapanyag | MDF |
| Basszusreflex | Igen |
| Szín | Fekete |
| Ajánlott erősítő teljesítmény (min.) | 20 W |
| Ajánlott erősítő teljesítmény (max.) | 120 W |
| Hangkimeneti csatornák | 2.0 csatorna/csatorna |
| Középsugárzó átmérője | 12 cm |
| Szerelők száma | 2 |
| Magassugárzó átmérője | 2,5 cm |
| Mágnes típusa | Ferrit |
| Fő hangszóró | Igen |
| Hangszóró típusa | 2-irányú |
| Fő hangszóró-meghajtók száma | 1 |
| Hangszóró elhelyezése | Padló, asztal/polc |
| Magassugárzó meghajtók száma | 1 |
| Magassugárzó | Igen |
| Hangszóró láda | Visszaverődés |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Speakers and speaker sets |
|---|---|
| Súly: | 9.86 kg |
| EAN vonalkód: | 4029678458001 |
| RMS teljesítmény: | 65 W |
| Frekvenciatartomány: | 35–40000 Hz |
| Impedancia: | 8 ohm |
| PMPO teljesítmény: | 120 W |
| Érzékenység: | 89 dB |
| Szélesség: | 175 mm |
| Magasság: | 292 mm |
| Mélység: | 225 mm |
| Kiegyenlítő: | Nem |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Kikötőoszlop: | Igen |
| Ajánlott felhasználás: | Hangszórókészlet |
| Alapanyag: | MDF |
| Basszusreflex: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Ajánlott erősítő teljesítmény (min.): | 20 W |
| Ajánlott erősítő teljesítmény (max.): | 120 W |
| Hangkimeneti csatornák: | 2.0 csatorna/csatorna |
| Középsugárzó átmérője: | 12 cm |
| Szerelők száma: | 2 |
| Magassugárzó átmérője: | 2,5 cm |
| Mágnes típusa: | Ferrit |
| Fő hangszóró: | Igen |
| Hangszóró típusa: | 2-irányú |
| Fő hangszóró-meghajtók száma: | 1 |
| Hangszóró elhelyezése: | Emelet, Asztal/polc |
| Magassugárzó meghajtók száma: | 1 |
| Magassugárzó: | Igen |
| Hangszóró láda: | Visszaverődés |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

