Heatit Classic Stick Kék
Kód: HIPHE1STE0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Heatit Classic Stick Kék| Rovarok számára alkalmas | Szúnyog |
| Programok száma | 12 |
| Szín | Kék |
| Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára. | Igen |
| Terméktípus | Bot |
| Ajánlott minimális életkor | 12 év(ek) |
| Karabély | Igen |
| Magasság | 8 mm |
| Mélység | 17 mm |
| Súly | 4 gramm |
| Szélesség | 37 mm |
| EU TSD figyelmeztetés | 36 hónapnál fiatalabb gyermekek számára nem alkalmas |
| Akkumulátoros működés | Nem |
| Összeg | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For disinfection - Sterilizers |
|---|---|
| Súly: | 0.03 kg |
| EAN vonalkód: | 4262370290191 |
| Rovarok számára alkalmas: | Szúnyog |
| Programok száma: | 12 |
| Szín: | Kék |
| Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára.: | Igen |
| Terméktípus: | Bot |
| Ajánlott minimális életkor: | 12 év(ek) |
| Karabély: | Igen |
| Magasság: | 8 mm |
| Mélység: | 17 mm |
| Súly: | 4 gramm |
| Szélesség: | 37 mm |
| EU TSD figyelmeztetés: | 36 hónapnál fiatalabb gyermekek számára nem alkalmas |
| Akkumulátoros működés: | Nem |
| Összeg: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

