GoPro HERO13 BLACK kültéri sportkamera 27.6 MP 5.3K Ultra HD CMOS 25.4 / 1.9 mm (1 / 1.9") Wi-Fi 121 g
Kód: SIAGOPKSP0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
GoPro HERO13 BLACK kültéri sportkamera 27.6 MP 5.3K Ultra HD CMOS 25.4 / 1.9 mm (1 / 1.9") Wi-Fi 121 g| Wi-Fi szabványok | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) szabványok |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Frekvenciasáv | 24/5 GHz |
| GPS | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Éjszakai mód | Igen |
| Hangvezérlés | Igen |
| Önkioldó | Igen |
| Okostelefon-támogatás | Igen |
| Képfeldolgozó | GP2 |
| Adathordozó | Memóriakártya |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| Akkumulátor kapacitása | 1900mAh |
| Akkumulátoros működés | Igen |
| Védő funkciók | Fagyálló, Vízálló |
| Szín | Fekete |
| Vízálló akár | 10 méter |
| Porálló | Igen |
| Ütésálló | Igen |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Hangrendszer | Sztereó |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Hangfelvétel formátuma | WAV |
| Szélesség | 71,8 mm |
| Magasság | 50,8 mm |
| Mélység | 33,6 mm |
| Súly | 121 g |
| Súly (akkumulátorral együtt) | 154 g |
| Csomagolási mélység | 75 mm |
| Súly csomagolással együtt | 375 g |
| Csomag szélessége | 112 mm |
| Csomag magassága | 226 mm |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Igen |
| AV-kimenet | Igen |
| Mikrofon csatlakoztatása | 3,5 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -10 - 35 °C |
| Kijelző átlója | 5,77 cm (2,27") |
| Kijelző | LCD |
| Érintőképernyő | Igen |
| Beépített kijelző | Igen |
| Nyitókiállítás | Nem |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Akkumulátor mellékelve | Igen |
| Rögzítő klip | Igen |
| Rögzítőcsavarokkal együtt | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 8525890000 |
| Digitális zoom | 2x |
| Képstabilizátor | Igen |
| Minimális fókusztávolság (35 mm-es filmes egyenérték) | 12 mm |
| Fókusztávolság (relatív rekesz) | 2.5 |
| Maximális fókusztávolság (35 mm-es filmes egyenérték) | 39 mm |
| Maximális fotófelbontás | 5599 x 4927 képpont |
| Összes megapixel | 27,6 MP |
| Támogatott képformátumok | Nyers, JPG |
| Fotó mód | Igen |
| Érzékelő típusa | CMOS |
| Optikai érzékelő mérete | 25,4 / 1,9 mm (1 / 1,9") |
| HD felbontás típusa | 5.3K Ultra HD |
| Analóg jelformátum | NTSC, SECAM, PAL |
| Képarány | 4:3, 16:9, 9:16, 8:7 |
| Maximális felvételi képkockasebesség | 240 képkocka/másodperc |
| Médialejátszás | H.265, MP4 |
| HDRI (nagy dinamikatartományú képalkotás) | Igen |
| Lassú mozgás | 8x, 4, 2 |
| Gyorsított felvétel mód | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne használja szélsőséges hőmérsékleten., Kerülje a vízzel való érintkezést, kivéve, ha a készülék megfelelően védett., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sport video cameras |
|---|---|
| Súly: | 0.37 kg |
| EAN vonalkód: | 810116381616 |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Frekvenciasáv: | 24/5 GHz |
| GPS: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Éjszakai mód: | Igen |
| Hangvezérlés: | Igen |
| Önkioldó: | Igen |
| Okostelefon-támogatás: | Igen |
| Képfeldolgozó: | GP2 |
| Adathordozó: | Memóriakártya |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Akkumulátor kapacitása: | 1900mAh |
| Akkumulátoros működés: | Igen |
| Védő funkciók: | Fagyállóság, Vízálló |
| Szín: | Fekete |
| Vízálló akár: | 10 méter |
| Porálló: | Igen |
| Ütésálló: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Hangrendszer: | Sztereó |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Hangfelvétel formátuma: | WAV |
| Szélesség: | 71,8 mm |
| Magasság: | 50,8 mm |
| Mélység: | 33,6 mm |
| Súly: | 121 g |
| Súly (akkumulátorral együtt): | 154 g |
| Csomagolási mélység: | 75 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 375 g |
| Csomag szélessége: | 112 mm |
| Csomag magassága: | 226 mm |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| AV-kimenet: | Igen |
| Mikrofon csatlakoztatása: | 3,5 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -10 - 35 °C |
| Kijelző átlója: | 5,77 cm (2,27") |
| Kijelző: | LCD |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Nyitókiállítás: | Nem |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Akkumulátor mellékelve: | Igen |
| Rögzítőkapocs: | Igen |
| Rögzítőcsavarokkal együtt: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 8525890000 |
| Digitális zoom: | 2x |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Minimális fókusztávolság (35 mm-es filmes egyenérték): | 12 mm |
| Fókusztávolság (relatív rekesz): | 2.5 |
| Maximális fókusztávolság (35 mm-es filmes egyenérték): | 39 mm |
| Maximális fotófelbontás: | 5599 x 4927 képpont |
| Összes megapixel: | 27,6 MP |
| Támogatott képformátumok: | Nyers, JPG |
| Fotó mód: | Igen |
| Érzékelő típusa: | CMOS |
| Optikai érzékelő mérete: | 25,4 / 1,9 mm (1 / 1,9") |
| HD felbontás típusa: | 5.3K Ultra HD |
| Analóg jelformátum: | NTSC, SECAM, HAVER |
| Képarány: | 4:3, 16:9, 9:16, 8:7 |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 240 képkocka/másodperc |
| Médialejátszás: | H.265, MP4 |
| HDRI (nagy dinamikatartományú képalkotás): | Igen |
| Lassú mozgás: | 8x, 4, 2 |
| Gyorsított felvétel mód: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne használja őket szélsőséges hőmérsékleten., Kerülje a vízzel való érintkezést, kivéve, ha a készülék megfelelően védett., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

