GoPro Hero 13 fekete sportkamerakészlet tartozékokkal
Kód: SIAGOPKSP0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
GoPro Hero 13 fekete sportkamerakészlet tartozékokkal| GPS | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Hangvezérlés | Igen |
| Okostelefon-támogatás | Igen |
| Képfeldolgozó | GP2 |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| Használható maximális kapacitású kártya | 1 TB |
| Adathordozó | Memóriakártya |
| Akkumulátoros működés | Igen |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása | 1900mAh |
| Vízálló akár | 10 méter |
| Védő funkciók | Vízálló |
| Szín | Fekete |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Zajcsökkentés | Igen |
| Hangrendszer | Sztereó |
| Szélesség | 71,8 mm |
| Súly | 121 g |
| Magasság | 50,8 mm |
| Súly (akkumulátorral együtt) | 154 g |
| Mélység | 33,6 mm |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Mikrofon csatlakoztatása | 3,5 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -10 - 35 °C |
| Érintőképernyő | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző átlója | 5,77 cm (2,27") |
| Külső kijelző átlója | 1,4" |
| Nyitókiállítás | Nem |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Védőtok | Igen |
| A mellékelt elemek száma | 2 darab |
| Akkumulátor mellékelve | Igen |
| Rögzítőkapocs | Igen |
| Rögzítőcsavarokkal együtt | Igen |
| Memóriakártya | 64 GB |
| Képstabilizátor | Igen |
| Digitális zoom | 2x |
| Összes megapixel | 27 MP |
| Folyamatos felvételi mód | Igen |
| Éjszakai mód | Igen |
| Fotó mód | Igen |
| Támogatott képformátumok | Nyers |
| Optikai érzékelő mérete | 25,4 / 1,9 mm (1 / 1,9") |
| Képarány | 9:16, 8:7, 4:3, 16:9 |
| Médialejátszás | H.265 |
| Gyorsított felvétel mód | Igen |
| HD felbontás típusa | 5.3K Ultra HD |
| Maximális felvételi képkockasebesség | 240 képkocka/másodperc |
| HDRI (nagy dinamikatartományú képalkotás) | Igen |
| Lassú mozgás | 8x, 2, 4 |
| Hurokfelvétel | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sport video cameras |
|---|---|
| Súly: | 0.604 kg |
| EAN vonalkód: | 810116381630 |
| GPS: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Hangvezérlés: | Igen |
| Okostelefon-támogatás: | Igen |
| Képfeldolgozó: | GP2 |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 1 TB |
| Adathordozó: | Memóriakártya |
| Akkumulátoros működés: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása: | 1900mAh |
| Vízálló akár: | 10 méter |
| Védő funkciók: | Vízálló |
| Szín: | Fekete |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Zajcsökkentés: | Igen |
| Hangrendszer: | Sztereó |
| Szélesség: | 71,8 mm |
| Súly: | 121 g |
| Magasság: | 50,8 mm |
| Súly (akkumulátorral együtt): | 154 g |
| Mélység: | 33,6 mm |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Mikrofon csatlakoztatása: | 3,5 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -10 - 35 °C |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelző: | LCD |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Kijelző átlója: | 5,77 cm (2,27") |
| Külső kijelző átlója: | 1,4" |
| Nyitókiállítás: | Nem |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Védőtok: | Igen |
| A mellékelt elemek száma: | 2 darab |
| Akkumulátor mellékelve: | Igen |
| Rögzítőkapocs: | Igen |
| Rögzítőcsavarokkal együtt: | Igen |
| Memóriakártya: | 64 GB |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Digitális zoom: | 2x |
| Összes megapixel: | 27 MP |
| Folyamatos felvételi mód: | Igen |
| Éjszakai mód: | Igen |
| Fotó mód: | Igen |
| Támogatott képformátumok: | Nyers |
| Optikai érzékelő mérete: | 25,4 / 1,9 mm (1 / 1,9") |
| Képarány: | 9:16, 8:7, 4:3, 16:9 |
| Médialejátszás: | H.265 |
| Gyorsított felvétel mód: | Igen |
| HD felbontás típusa: | 5.3K Ultra HD |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 240 képkocka/másodperc |
| HDRI (nagy dinamikatartományú képalkotás): | Igen |
| Lassú mozgás: | 8x, 2, 4 |
| Hurokfelvétel: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

