Google Pixel 9a 16 cm (6,3") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 8 GB 128 GB 5100 mAh Fekete
Kód: TKOGOGSZA0058
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Google Pixel 9a 16 cm (6,3") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 8 GB 128 GB 5100 mAh Fekete| Processzor modell | Tenzor G4 |
| Processzor típusa | |
| Processzormagok száma | 8 |
| Társprocesszor modell | Titán M2 |
| Társprocesszor | Igen |
| KÍVÜL | Igen |
| Bluetooth-verzió | 6.0 |
| NFC | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| 4G szabványok | LTE |
| SIM-kártya típusa | NanoSIM + eSIM |
| SIM-kártya képességei | Kettős SIM-kártya |
| 3G szabványok | UMTS, HSPA+, HSDPA |
| Mobilhálózat-generáció | 5G |
| 5G szabvány | Sub6 |
| Belső tárolókapacitás | 128 GB |
| RAM-kapacitás | 8 GB |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Védő funkciók | Vízálló |
| Alapanyag | Üveg, Fém, Műanyag |
| Szín | Fekete |
| Súly | 185,9 g |
| Magasság | 154,7 mm |
| Mélység | 8,9 mm |
| Szélesség | 73,3 mm |
| Biztosított operációs rendszer | Android 15 |
| Platform | Android |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Ujjlenyomat-olvasó | Igen |
| Arcfelismerés | Igen |
| Vezeték nélküli töltés | Igen |
| SOS segélyhívás (műhold) | Igen |
| Natív képarány | 20:9 |
| Kijelző felbontása | 1080 x 2424 képpont |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1000000:1 |
| Kijelzőszínek száma | 16 millió szín |
| Kijelző átlója | 16 cm (6,3") |
| Pixelsűrűség | 422,2ppi |
| Maximális felépülési sebesség | 120 Hz |
| Gorilla Glass verzió | Gorilla Glass 3 |
| Ujjlenyomat-ellenállás | Igen |
| Kijelző üveg típusa | Gorilla üveg |
| Maximális kijelző fényerő (HDR) | 1800 cd/m² |
| Max. kijelző fényerő (kültéri) | 2700 cd/m² |
| HDR-támogatás | Igen |
| Színmélység | 24 bit |
| Képstabilizátor | Igen |
| Videofelvételi módok | 1080p |
| Hátsó kamera felbontása | 48 MP |
| Maximális felvételi képkockasebesség | 240 képkocka/másodperc |
| Előlapi kamera felbontása | 13 megapixeles |
| Hátsó kamera vakuja | Igen |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus) | 13 megapixeles |
| Lassított felvétel mód | Igen |
| Hátsó kamera típusa | Kettős kamera |
| Előlapi kamera típusa | Egy kamera |
| Arcfelismerés | Igen |
| Gyorsított felvétel mód | Igen |
| Éjszakai mód | Igen |
| A második hátlapi kamera látómezeje | 120° |
| Előlapi kamera látómezője | 96° |
| Hátsó kamera látómezője | 82° |
| Hátsó kamera érzékelő mérete | 1/2" |
| Sztereó felvétel | Igen |
| Képstabilizátor típusa | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Makrofotózás | Igen |
| Panoráma | Igen |
| Második hátlapi kamera érzékelő mérete | 1/3,1" |
| Portré mód | Igen |
| Támogatott kamera videoformátumok | H.264, HEVC |
| Szélzaj csökkentése | Igen |
| Lassított felvétel sebessége | 240 képkocka/másodperc |
| Energiahatékonysági osztály | B. |
| Akkumulátor kapacitása | 5100mAh |
| Hálózati adapter | Nem |
| Mellékelt kábelek | USB C típusú - USB C típusú |
| SIM-kártya kulcs | Igen |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Hangszórók | Sztereó |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS02: Tűzveszélyes, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés | Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba, forduljon a helyi elektronikai hulladékgyűjtő ponthoz., Ne tegye ki a készüléket magas hőmérsékletnek vagy közvetlen tűznek., A készülék sérülése esetén kerülje a folyadékokkal vagy anyagokkal való közvetlen érintkezést. |
| GLONASS | Igen |
| BeiDou | Igen |
| GPS | Igen |
| Galilei | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS) | Igen |
| NavIC | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| Közelségérzékelő | Igen |
| Barométer | Igen |
| Mágneses érzékelő | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.33 kg |
| EAN vonalkód: | 840353922273 |
| Processzor modell: | Tenzor G4 |
| Processzor típusa: | |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Társprocesszoros modell: | Titán M2 |
| Társprocesszor: | Igen |
| KÍVÜL: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 6.0 |
| NFC: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| 4G szabványok: | LTE |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM + eSIM |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| 3G szabványok: | UMTS, HSPA+, HSDPA |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| 5G szabvány: | Sub6 |
| Belső tárolókapacitás: | 128 GB |
| RAM-kapacitás: | 8 GB |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Védő funkciók: | Vízálló |
| Alapanyag: | Üveg, Fém, Műanyag |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 185,9 g |
| Magasság: | 154,7 mm |
| Mélység: | 8,9 mm |
| Szélesség: | 73,3 mm |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 15 |
| Platform: | Android |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Arcfelismerés: | Igen |
| Vezeték nélküli töltés: | Igen |
| SOS segélyhívás (műhold): | Igen |
| Natív képarány: | 20:9 |
| Kijelző felbontása: | 1080 x 2424 képpont |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000000:1 |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Kijelző átlója: | 16 cm (6,3") |
| Pixelsűrűség: | 422,2ppi |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Gorilla Glass verzió: | Gorilla Glass 3 |
| Ujjlenyomat-ellenállás: | Igen |
| Kijelző üveg típusa: | Gorilla üveg |
| Maximális kijelző fényerő (HDR): | 1800 cd/m² |
| Max. kijelző fényerő (kültéri): | 2700 cd/m² |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Színmélység: | 24 bit |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Videofelvételi módok: | 1080p |
| Hátsó kamera felbontása: | 48 MP |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 240 képkocka/másodperc |
| Előlapi kamera felbontása: | 13 megapixeles |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 13 megapixeles |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Hátsó kamera típusa: | Kettős kamera |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Gyorsított felvétel mód: | Igen |
| Éjszakai mód: | Igen |
| A második hátsó kamera látómezeje: | 120° |
| Előlapi kamera látómezője: | 96° |
| Hátsó kamera látómezője: | 82° |
| Hátsó kamera érzékelő mérete: | 1/2" |
| Sztereó felvétel: | Igen |
| Képstabilizátor típusa: | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Makrofotózás: | Igen |
| Panoráma: | Igen |
| Második hátlapi kamera érzékelő mérete: | 1/3,1" |
| Portré mód: | Igen |
| Támogatott kamera videoformátumok: | H.264, HEVC |
| Szélzaj csökkentése: | Igen |
| Lassított felvétel sebessége: | 240 képkocka/másodperc |
| Energiahatékonysági osztály: | B. |
| Akkumulátor kapacitása: | 5100mAh |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Mellékelt kábelek: | USB C típusú - USB C típusú |
| SIM-kártya kulcs: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Hangszórók: | Sztereó |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS02: Tűzveszélyes, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba, forduljon a helyi elektronikai hulladékgyűjtő ponthoz., Ne tegye ki a készüléket magas hőmérsékletnek vagy közvetlen tűznek., A készülék sérülése esetén kerülje a folyadékokkal vagy anyagokkal való közvetlen érintkezést. |
| GLONASS: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| NavIC: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Barométer: | Igen |
| Mágneses érzékelő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

