Garmin HRM 600 monitor srdečního tepu Hrudník Bluetooth/ANT+ Černá
Kód: SIAGARZEA0076
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Garmin HRM 600 monitor srdečního tepu Hrudník Bluetooth/ANT+ Černá| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Dosah bezdrátového připojení Bluetooth | 3 m |
| Typ měření | Hrudník |
| Voděodolný | Ano |
| Nastavitelný popruh | Ano |
| Barva | Černá |
| Rozsah přizpůsobení popruhu | 56 - 72 cm |
| Přenos záznamu tepové frekvence | Bluetooth/ANT+ |
| Typ baterie | CR2032 |
| Šířka | 68 mm |
| Výška | 31,6 mm |
| Hloubka | 10 mm |
| Hmotnost | 18 g |
| Popruh | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sports watches - Accessories |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 753759349745 |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Dosah bezdrátového připojení Bluetooth: | 3 m |
| Typ měření: | Hrudník |
| Voděodolný: | Ano |
| Nastavitelný popruh: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Rozsah přizpůsobení popruhu: | 56 - 72 cm |
| Přenos záznamu tepové frekvence: | Bluetooth/ANT+ |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Šířka: | 68 mm |
| Výška: | 31,6 mm |
| Hloubka: | 10 mm |
| Hmotnost: | 18 g |
| Popruh: | Ano |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

