Garmin Forerunner 265S 2,79 cm (1.1") AMOLED 42 mm Digitální 360 x 360 px Dotyková obrazovka Černá, Šedá Wi-Fi GPS
Kód: SIAGARZEG0377
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Garmin Forerunner 265S 2,79 cm (1.1") AMOLED 42 mm Digitální 360 x 360 px Dotyková obrazovka Černá, Šedá Wi-Fi GPS| GPS | Ano |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| GLONASS | Ano |
| Galileo | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Doporučená aktivita | Fitness, Běhání, Jízda na kole, Pilates, Plavání, Yoga |
| Monitor srdečního tepu | Ano |
| Časovač | Ano |
| Elektronický kompas | Ano |
| Kalendář | Ano |
| Budík | Ano |
| Teploměr | Ano |
| Snímač hladiny kyslíku v krvi | Ano |
| Uražená vzdálenost | Ano |
| Stopky | Ano |
| Zabudovaný krokoměr | Ano |
| Kvalita spánku | Ano |
| Funkce sledování napětí | Ano |
| Dynamika běhu | Ano |
| Spálené kalorie | Ano |
| Zobrazení počasí | Ano |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Výdrž baterie (režim GPS) | 24 h |
| Výdrž baterie | 15 dny |
| Tvar | Kulatý |
| Tržní kategorie | Sportovní hodinky |
| Barva pásu | Černá, Žlutá |
| Materiál pásku | Silikon |
| Barva pouzdra na hodinky | Šedá, Černá |
| Velikost pásku | Jedna velikost |
| Velikost zápěstí | 115 - 178 mm |
| Materiál pouzdra na hodinky | Polymer vyztužený skleněnými vlákny (GFRP) |
| Velikost pouzdra na hodinky | 42 mm |
| Voděodolnost | 5 atmosfér |
| Hmotnost | 39 g |
| Šířka | 41,7 mm |
| Hloubka | 41,7 mm |
| Tloušťka | 1,29 cm |
| USB port | Ne |
| Připojení sluchátek | Bluetooth |
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Podporované mobilní operační systémy | iOS, Android |
| Paměť typu flash | 8 GB |
| Úhlopříčka displeje | 2,79 cm (1.1") |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Technologie displeje | AMOLED |
| Rozlišení displeje | 360 x 360 px |
| Typ displeje | Digitální |
| Barevný displej | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sports watches |
|---|---|
| Súly: | 0.146 kg |
| EAN vonalkód: | 753759313746 |
| GPS: | Igen |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| GLONASS: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Ajánlott tevékenység: | Fitnesz, Futás, Kerékpározás, Pilates, Úszás, Jóga |
| Pulzusmérő: | Igen |
| Időzítő: | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| Naptár: | Igen |
| Ébresztőóra: | Igen |
| Hőmérő: | Igen |
| Vér oxigénszint-érzékelő: | Igen |
| Megtett távolság: | Igen |
| Stopperóra: | Igen |
| Beépített lépésszámláló: | Igen |
| Alvásminőség: | Igen |
| Feszültségfigyelő funkció: | Igen |
| Futási dinamika: | Igen |
| Elégetett kalóriák: | Igen |
| Időjárás kijelző: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor üzemideje (GPS mód): | 24 óra |
| Akkumulátor élettartama: | |
| Arc: | Kerek |
| Piaci kategória: | Sportórák |
| Öv színe: | Fekete, Borostyán |
| Ragasztószalag anyaga: | szilikon |
| Óratok színe: | Szürke, Fekete |
| Szalagméret: | Egy méret |
| Csuklóméret: | 115 - 178 mm |
| Óratok anyaga: | Üvegszállal erősített polimer (GFRP) |
| Óratok mérete: | 42 mm |
| Vízállóság: | 5 atmoszféra |
| Súly: | 39 g |
| Szélesség: | 41,7 mm |
| Mélység: | 41,7 mm |
| Vastagság: | |
| USB-port: | Nem |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | Bluetooth |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Integrált kamera: | Nem |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iOS, Android |
| Flash memória: | 8 GB |
| Kijelző átlója: | 2,79 cm (1,1") |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelzőtechnológia: | AMOLED |
| Kijelző felbontása: | |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Színes kijelző: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

