FARMINA N&D Prime Bárány és Áfonya Adult - száraz macskaeledel - 5 kg
Kód: DLSFRMZWI0065
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
FARMINA N&D Prime Bárány és Áfonya Adult - száraz macskaeledel - 5 kg| Egészségügyi hatások | Általános egészségi állapot |
| Fő íz | Bárány |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Gluténmentes | Igen |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Cukormentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Egyéb jellemzők | Gabonamentes, Ételérzékenység, Általános egészség |
| Kategória | Macskák számára |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Tanács | FARMINA N&D Prime |
| Takarmány íze | Bárány, áfonya |
| Állattípus | Macska |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 5 kg |
| Figyelmeztetés | Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Fehérjék | 42% |
| Nyersrost | 1,8% |
| Zsírtartalom | 20% |
| Durva hamu | 8,9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 5.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8010276032713 |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Fő íz: | Bárány |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Gluténmentes: | Igen |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Cukormentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Gabonamentes, Ételtúlérzékenység, Általános egészségi állapot |
| Kategória: | Macskák számára |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Tanács: | FARMINA N&D Prime |
| Takarmány íze: | Bárány, Áfonya |
| Állattípus: | Macska |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 5 kg |
| Figyelmeztetés: | Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Fehérjék: | 42% |
| Nyersrost: | 1,8% |
| Zsírtartalom: | 20% |
| Durva hamu: | 8,9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

