EverActive NC-800 töltő
Kód: BALEAVLAD0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EverActive NC-800 töltő| Kompatibilis akkumulátorméretek | AAA, AA |
| Forrás típusa | Hálózat |
| Akkumulátorok száma | 8 |
| Alkalmas | Otthoni akkumulátor |
| Bemeneti áram | 1,0 A |
| Bemeneti feszültség | 12 V |
| Szín | Fekete |
| Összeg | 1 |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Akkumulátorcellák száma | 8 |
| Csaptelep mellékelve | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Battery chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.435 kg |
| EAN vonalkód: | 5902020523031 |
| Kompatibilis akkumulátorméretek: | AAA, AA |
| Forrás típusa: | Hálózat |
| Akkumulátorok száma: | 8 |
| Alkalmas: | Otthoni akkumulátor |
| Bemeneti áram: | 1,0 A |
| Bemeneti feszültség: | 12 V |
| Szín: | Fekete |
| Összeg: | 1 |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Akkumulátorcellák száma: | 8 |
| Csaptelep mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

