DeWALT D25303DH-XJ ütvefúró tartozék Porelszívás
Kód: NOPDEWPOJ0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DeWALT D25303DH-XJ ütvefúró tartozék Porelszívás| Márkakompatibilitás | DeWalt |
| Terméktípus | Por elszívás |
| Szín | Rozsdamentes acél, Fekete, Sárga |
| Súly | 1,4 kg |
| Hossz | 340 mm |
| Hordtáska | Nem |
| Töltő | Nem |
| Belefoglalt termékek száma | 1 darab |
| Akkumulátor csomagolás | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dust containers |
|---|---|
| Súly: | 2.175 kg |
| EAN vonalkód: | 5035048557389 |
| Márkakompatibilitás: | DeWalt |
| Terméktípus: | Por elszívás |
| Szín: | Rozsdamentes acél, Fekete, Borostyán |
| Súly: | 1,4 kg |
| Hossz: | 340 mm |
| Hordtáska: | Nem |
| Töltő: | Nem |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Akkumulátor csomagolás: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

