Dětský spací pytel Husky Kids Mystic, 145 cm, světle modrý
Kód: KEMHUKSPI0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Dětský spací pytel Husky Kids Mystic, 145 cm, světle modrý| Rozměry po složení | 30 x 20 cm |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 1700 mm |
| Maximální výška uživatele | 145 cm |
| Hmotnost | 1,1 kg |
| Náplň do spacího pytle | Duté vlákno 1kanálové |
| Extrémní teploty | -5 °C |
| Třísezónní | Ano |
| Komfortní teplota | 12 °C |
| Typ pohlaví | Děti |
| Barva | Modrá |
| S kapucí | Ano |
| Model | Mumie |
| Spodní teplotní limit | 6 °C |
| Zipový uzávěr | Ano |
| Materiál | Polyester |
| Množství | 1 |
| Varování | Zabraňte delšímu kontaktu s vlhkostí., Skladujte na suchém místě., Nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sleeping bags |
|---|---|
| Súly: | 1.135 kg |
| EAN vonalkód: | 8592287051315 |
| Rozměry po složení: | 30 x 20 cm |
| Šířka: | 70 mm |
| Výška: | 1700 mm |
| Maximální výška uživatele: | 145 cm |
| Hmotnost: | 1,1 kg |
| Náplň do spacího pytle: | Duté vlákno 1kanálové |
| Extrémní teploty: | -5 °C |
| Třísezónní: | Ano |
| Komfortní teplota: | 12 °C |
| Typ pohlaví: | Děti |
| Barva: | Modrá |
| S kapucí: | Ano |
| Model: | Mumie |
| Spodní teplotní limit: | 6 °C |
| Zipový uzávěr: | Ano |
| Materiál: | Polyester |
| Množství: | 1 |
| Varování: | Zabraňte delšímu kontaktu s vlhkostí., Skladujte na suchém místě., Nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

