Cocoon TravelSheet Silk hálózsákbetét, kockás selyem
Kód: KEMCO4SPI0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cocoon TravelSheet Silk hálózsákbetét, kockás selyem| Szélesség | 900 mm |
| Súly | 290 g |
| Méretek összecsukás után | 145x65 mm |
| Magasság | 2200 mm |
| Modell | Négyzet alakú hálózsák |
| Szín | Kék |
| Burkolóanyag | nejlon |
| Zsebek száma | 1 zseb/zsebek |
| Anyag | Selyem |
| Zseb | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sleeping bags |
|---|---|
| Súly: | 0.175 kg |
| EAN vonalkód: | 799696102050 |
| Szélesség: | 900 mm |
| Súly: | 290 g |
| Méretek összecsukás után: | 145x65 mm |
| Magasság: | 2200 mm |
| Modell: | Négyzet alakú hálózsák |
| Szín: | Kék |
| Burkolóanyag: | Nejlon |
| Zsebek száma: | 1 zseb/zsebek |
| Anyag: | Selyem |
| Zseb: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

