Camry CR 2821 Zastřihovač domácích zvířat
Kód: DLZADLSTR0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Camry CR 2821 Zastřihovač domácích zvířat| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Kategorie produktu | Stříhací strojky |
| Sezónní nabídka | Jarní |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Příkon | 35 W |
| Nabíjecí | Ano |
| Hmotnost včetně balení | 760 g |
| Velikost obalu (š x h x v) | 285 x 70 x 220 mm |
| Maximální délka vlasů | 1,2 cm |
| Tvar | Válec |
| LED indikátory | Ano |
| Počet délkových kroků | 4 |
| Holicí set | Ano |
| Minimální délka vlasů | 3 mm |
| Čisticí kartáč | Ano |
| Nabíječka | Ano |
| Olej v ceně | Ano |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivý |
| Varování | Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi., Likvidujte v souladu s místními předpisy o nebezpečném odpadu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Care |
|---|---|
| Súly: | 0.6 kg |
| EAN vonalkód: | 5908256835085 |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Kategorie produktu: | Stříhací strojky |
| Sezónní nabídka: | Jarní |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Příkon: | 35 W |
| Nabíjecí: | Ano |
| Hmotnost včetně balení: | 760 g |
| Velikost obalu (š x h x v): | 285 x 70 x 220 mm |
| Maximální délka vlasů: | 1,2 cm |
| Tvar: | Válec |
| LED indikátory: | Ano |
| Počet délkových kroků: | 4 |
| Holicí set: | Ano |
| Minimální délka vlasů: | 3 mm |
| Čisticí kartáč: | Ano |
| Nabíječka: | Ano |
| Olej v ceně: | Ano |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivý |
| Varování: | Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi., Likvidujte v souladu s místními předpisy o nebezpečném odpadu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

