BYRNA PEPPER borsgolyók k.68 25 db BYRNA-hoz (JB68305-1)
Kód: OBRBNYAKG0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
BYRNA PEPPER borsgolyók k.68 25 db BYRNA-hoz (JB68305-1)| Kapszaicin oleorezin koncentráció | 5%-os OC |
| Kaliber | 17,3 mm (.68) |
| Íriszek száma | 25 |
| Kompatibilitás | byrna |
| Szín | Szürke |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rubber bullet gun ammunition |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8100421108308 |
| Kapszaicin oleorezin koncentráció: | 5%-os OC |
| Kaliber: | 17,3 mm (.68) |
| Íriszek száma: | 25 |
| Kompatibilitás: | byrna |
| Szín: | Szürke |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

