Bialetti Intenso 1 kg
Kód: KIHBLTKZI0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Bialetti Intenso 1 kg| Kapacitás | 1 kg |
| Italtípusok | Eszpresszó |
| Tartósság | 36 hónap |
| Intenzitási szint | 9 |
| Kávépörkölés intenzitása | Sötét pörkölésű |
| Összetétel | 100% Robusta |
| Súly csomagolással együtt | 1,02 kg |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Csomag szélessége | 140 mm |
| Csomagolási mélység | 80 mm |
| Csomag magassága | 350 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Coffee Beans |
|---|---|
| Súly: | 1.03 kg |
| EAN vonalkód: | 8006363076319 |
| Kapacitás: | 1 kg |
| Italtípusok: | Eszpresszó |
| Tartósság: | 36 hónap |
| Intenzitási szint: | 9 |
| Kávépörkölés intenzitása: | Sötét pörkölésű |
| Összetétel: | 100% Robusta |
| Súly csomagolással együtt: | 1,02 kg |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Csomag szélessége: | 140 mm |
| Csomagolási mélység: | 80 mm |
| Csomag magassága: | 350 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

