Beyerdynamic DT 770 Pro Black Limited Edition - zárt stúdió fejhallgató
Kód: MISBYESLU0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Beyerdynamic DT 770 Pro Black Limited Edition - zárt stúdió fejhallgató| Terméktípus | Stúdió fejhallgatók |
| Súly | 270 g |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 3 méter |
| 3,5 mm-es csatlakozó | Igen |
| Csatlakozó felületkezelése | Arany |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Ajánlott felhasználás | Zene |
| Viselési stílus | A fej felett |
| Szín | Fekete |
| Harmonizált Rendszerkód | 85183000 |
| Akusztikus rendszer | Zárt |
| Impedancia | 80 ohm |
| Teljes harmonikus torzítás (THD) | 0,2% |
| Fejhallgató frekvenciája | 5 - 35000Hz |
| Fejhallgató típusa | Teljesen körülölelő fülek |
| Fejhallgató érzékenysége | 96 dB |
| Maximális bemeneti teljesítmény | 100 mW |
| Mikrofon típusa | Nem elérhető |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.55 kg |
| EAN vonalkód: | 4010118717772 |
| Terméktípus: | Stúdió fejhallgatók |
| Súly: | 270 g |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 3 méter |
| 3,5 mm-es csatlakozó: | Igen |
| Csatlakozó felületkezelése: | Arany |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Ajánlott felhasználás: | Zene |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Szín: | Fekete |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85183000 |
| Akusztikus rendszer: | Zárt |
| Impedancia: | 80 ohm |
| Teljes harmonikus torzítás (THD): | 0,2% |
| Fejhallgató frekvenciája: | 5 - 35000 Hz |
| Fejhallgató típusa: | Teljesen körülölelő fülek |
| Fejhallgató érzékenysége: | 96 dB |
| Maximális bemeneti teljesítmény: | 100 mW |
| Mikrofon típusa: | Nem elérhető |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

