Berghaus Hillwalker pánské kalhoty do deště velikost L černá
Kód: OSIBRHSPO0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Berghaus Hillwalker pánské kalhoty do deště velikost L černá| Barva | Černá |
| Hmotnost | 860 g |
| Počet kapes | 5 kapsy/kapes |
| Nastavitelný pás | Ano |
| Materiál pláště | 100% polyamid s membránou ePTFE |
| Velikost (S/M/L) | L |
| Varování | Skladujte na suchém a čistém místě, mimo dosah zdrojů tepla., Před použitím se ujistěte, že je oděv řádně oblečen a připevněn. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Trousers |
|---|---|
| Súly: | 0.46 kg |
| EAN vonalkód: | 5052071904768 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 860 g |
| Počet kapes: | 5 kapsy/kapes |
| Nastavitelný pás: | Ano |
| Materiál pláště: | 100% polyamid s membránou ePTFE |
| Velikost (S/M/L): | L |
| Varování: | Skladujte na suchém a čistém místě, mimo dosah zdrojů tepla., Před použitím se ujistěte, že je oděv řádně oblečen a připevněn. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

